Гермомішок Ranger призначений для захисту ваших речей від пошкодження, захищає від вологи або забруднення. Полюблаєте ходити на сплави, рибалити або просто полежати на пляжі, наш гермомішок Ranger стане у нагоді. Покладіть в середину спорядження, мобільний телефон, документи і більше не треба хвилюватись, що в середину потрапить вода.
Гермомішок виготовлений з поліестера 210Т посиленого плетінням Diamond Ripstop з ПВХ покриттям. Усі шви проклеєні, що надає додаткового захисту. Об'єм мішка можливо змінювати до необхідного Вам шляхом скручування.
Гермомішок Ranger має зручну ручку для траспортування. Дуже компактно складається і майже не займає місця. Данна модель виконана в темно синьому кольорі, більш стійка до забруднення, легко миється.
Характеристики:
- матеріал: поліестера 210Т;
- об'єм: 20 літрів;
- колір: синій;
- розмір в розкладеному вигляді: 66х24х24 см (ВхДхШ);
- вага: 0,2 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Вага | 0.2 кг |
| Особливості мішка | Водонепроникний, Зовнішня ручка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 24 см |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 299 ₴








