
Автохолодильник в машину Ranger 35x33x46 см
5 499 ₴
- В наявності
- Код: RA8848
Найпопулярніша модель автохолодильника Ranger Iceberg 19L зарекомендувала себе з найкращої сторони. Вона виконана таким чином, що під час своєї роботи автохолодильник не відає звуку і здатний як охолоджувати, так і розігрівати продукти, що є зручним під час подорожей, коли потрібно зберігати їжу або напої у потрібній Вам температурі.
Підходить для всіх, хто звик проводити час у дорозі - часто беруть собі далекобійники, міжміські екскурсійні автобуси, любителі відпочинку з комфортом і ті, хто виїжджає на довгий період. Холодильник збереже Ваші продукти свіжими, напої охолодить до 0 градусів, а при необхідності нагріє до +60 градусів.
Для зручності використання оснащений ручкою. Є плечовий ремінь, завдяки якому руки залишаться вільними, що буде зручно, якщо потрібно взяти з собою багато речей. Внутрішній відсік комплектується змінною перегородкою, Ви легко зможете розділити холодильник на 2 відсіки такого розміру, який буде зручний саме Вам.
Корпус виготовлений з ударостійкого, міцного пластику, захищений від пошкоджень. Основна відмінність від інших аналогічних моделей, у Ranger Iceberg 19L є 2 режими роботи. Можливість роботи від електромережі 220V і підключення в автомобілі 12V / 24V. Також ідеально підходить цей автохолодильник для відпочинку за містом, на море, біля річки, на полюванні.
Дана модель знижує температуру до -3 градусів. Автохолодильник Ranger Iceberg 19L місткий, міцний, легкий у догляді та ремонті, виглядає дуже стильно. Споживання енергії: 220V: режим охолодження-57W, режим нагріву - 47W, 12 / 24V: режим охолодження-78W, режим нагріву - 63W.
Гарантія 1 рік.
Характеристики:
- Об’єм : 19 літрів;
- Режим роботи: охолодження, нагрів;
- максимальне охолодження: -3 °C;
- максимальний нагрів :60 °C;
- Напруга, V: 12/24,220;
- Матеріал: пластик;
- Тип завантаження: зверху;
- Розмір: 35x33x46 см
- Розмір внутрішнього відсіку :18-20х24,5х38,5 см;
- Вага: 7 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
| Загальний об`єм | 19 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 5 499 ₴







