Полюбляєте відпочинок на свіжому повітрі або полежати в тиші та розслабитися? Тоді гамак Ranger Oasis blue для Вам просто необхідний. Це ідеальний варіант для релаксації та відпочинку на відкритому повітрі. Допоможе забути про буденні турботи та підніме настрій, діти дуже полюбляють розгойдуватись і іноді гамак їм навіть більше довподоби, ніж садові гойдалки.
Тканинний бавовняний підвісний гамак простий та зручний в експлуатації. З боків є еластичні петлі, сплетені з бавовняних мотузок. Ви можете зафіксувати гамак як на гілках дерев, так і на стійках для гамаків, або протягнути додаткові мотузки ті обв'язати дерево.
Цей гамак відрізняється компактністю у згорнутому вигляді, складається в маленьку сумочку. Гамак зручно брати із собою навіть у піший похід. Полотно гамака відрізняється спеціальним плетінням, що забезпечує підвищену міцність та надійність усієї моделі.
Тканина дуже приємна на дотик, бавовна дуже вільно пропускає повітря тому не дає шкірі пітніти. Лишається прохолодною у спеку та зігріває прохолодними вечорами. Ця одномісна модель витримує до 120 кілограмів навантаження. Розмір бавовняного полотна становить 190x80 см, що цілком достатньо для комфортного відпочинку.
Характеристика:
- колір: синій, голубий;
- матеріал: хлопок;
- розмір в розкладеному вигляді: 200х125 см (ГхШ);
- навантаження:120 кг;
- вага: 0,7 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип гамака | Одномісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1250 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.7 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас | Ні |
- Ціна: 549 ₴









