Коропове крісло Ranger Comfort SL-110 – рибалки та любителі відпочинку на природі оцінять дану модель, бо можна відрегулювати по висоті та нахилу кожну ніжку, на нерівних поверхнях це дуже актуально. Також спинку можна регулювати за бажанням, опускати до положення лежачи, і використовувати крісло як розкладачку, тим більше, що м'який наповнювач створює приємні відчуття під час відпочинку
. Крісло кріпиться болтами, що дозволяє без праці повісити на підлокітниках всілякі обважування для риболовлі. А ще таким же чином легко зняти тканину для прання. Нижня частина спереду посилена додатковими трубками, що дозволяє витримувати великі навантаження.
Каркас виготовлений зі сталевих трубок діаметром 19-22 мм. П'ятаки на ніжках - 9 см, Спинка регулюється за допомогою фіксаторів-засувок, набагато зручніше регулювати, на відміну від фіксаторів - закруток. Відмінне поєднання ціни та комфорту саме для Вас.
Оснащений м'якими накладками на труби каркаса. Крісло виконане в строгому темно-зеленому кольорі, усередині м'який наповнювач. Крісло можна використовувати для відпочинку на природі, на дачі та у дворі тощо. Компактно складається для зберігання і транспортування.
Додатково є зручна ручка для перенесення крісла в складеному вигляді, тепер не обов'язково купувати чохол.
Характеристики:
- тканина крісла: Оксфорд 600D з м'яким наповнювачем;
- колір: темно-зелений;
- каркас: сталева труба Ø22мм;
- розмір в розкладеному вигляді: 87-96х48х45 см (ВхГхШ);
- розмір в складеному вигляді: 16х59х56 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 48х45 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 31-40 см;
- висота спинки: від сидіння 56 см;
- розмір висувних ніжок: 10 см;
- розмір упаковки: 58х18х61 см (ВхГхШ);
- вага: 5,9 кг;
- навантаження: 130 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 960 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-зелений |
- Ціна: 2 799 ₴










