
Туристична сидушка (пінопопа) 33х30 Grey 20 мм
170 ₴
- В наявності
- Код: SK0026
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сидушка туристична пінопопа/поджопник) 10 мм - це високоякісний виріб виконання з матеріалу ППЕ який має високі теплоізоляційні та зносостійкі властивості, він легко митися, миється, скручується, не поглинає вологу.
Туристичне сидіння застосовується для походів, подорожей, прикатування на гірках та активному відпочинку на природі, пікніках.
Дуже зручно кріпитися за допомогою гумки з карабіном, регулюється довжина.
Характеристики:
- Розмір 33х30 см
- Товщина 20 мм.
- Колір сірий.
- Матеріал XPE Foam.
- Щільність 33 кг/м3.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип килимка | Сидушка |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 20 мм |
| Щільність матеріалу | 33 кг/м3 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴
