
Туристична сидушка (пінопопа) Ranger Eva 10 мм
189 ₴
- В наявності
- Код: RA8904
Сидушка туристична ( пінопоп/поджопник) 10 мм - це високоякісний виріб виконання з матеріалу ППЕ який має високі теплоізоляційні та зносостійкі властивості, він легко митися, миється, скручується, не поглинає вологу.
Туристичне сидіння застосовується для походів, подорожей, прикатування на гірках та активному відпочинку на природі, пікніках. Дану модель також дуже полюбляють грибники.
Дуже зручно кріпиться за допомогою гумки з карабіном, регулюється довжина. Двошарове покриття міцний матеріал все це роблять сидушку найкращим вибором.
Туристичне сидіння з матеріалу ЕВА - міцного та зносостійкого матеріалу. Можете сміливо сідати на будь-яку поверхню! Ця сидіння захистить від холоду та вологи, не рівної поверхні та вад грунту.
Характеристики:
- Розмір в розкладеному вигляді: 30х35 см;
- Товщина: 10 мм;
- Матеріал: XPE Foam;
- Щільність: 130 кг/м3;
- Колір: чорний,сірий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип килимка | Сидушка |
| Матеріал | ЕВА |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 189 ₴



