Міцна та надійна пластикова Підставка для садової парасолі Adriatic квадратної форми об'ємом 18 л чудово впорається зі своєю основною функцією та, завдяки практичному графітовому відтінку, впишеться у будь-який простір.
Трубка-тримач обладнана адаптером, що здатен утримувати стовпи парасольок діаметром від 18 до 33 мм. Основа підставки має отвір із заглушкою, через який зручно наповнювати виріб водою чи піском для додаткової стійкості. Дві ергономічні бічні ручки забезпечують комфортне транспортування виробу разом з парасолею у потрібну зону. Підставка виконана у лаконічному дизайні з візерунком променистого сонця на основі, що додає їй грайливості. Матеріал виробу включає водонепроникну обробку, а також стійкий до УФ-випромінювання.
Підставка для садової парасолі Adriatic, 18 л приємно вразить своєю якістю та зносостійкістю.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Темно-сірий |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Переваги | • адаптер для різних Ø парасольок • дві зручні ручки • отвір для наповнення водою або піском • погодостійкість і міцність виробу |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Форма | Квадратна |
| Тип | підставка для садової парасольки |
| Розміри упаковки | 46х46х15 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 45х45х36 см |
| Для парасольок Ø труби | 18-33 мм |
| Висота труби-тримача | 26 см |
| Матеріал труби-тримача | пластик |
| Висота основи | 13 см |
- Ціна: 585 ₴






