
Ізотермічний контейнер Adriatic 6 л, синій
780 ₴
- В наявності
- Код: 8002936930606
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний та компактний Ізотермічний контейнер Adriatic, 6 л у приємному синьому кольорі виготовлений з ударостійкого пластику, що не містить у своєму складі бісфенолу А та інших шкідливих речовин.
Термоізоляція забезпечується за рахунок цільного полістиролу в корпусі, що повторює форму контейнера без розривів. В кришці шар полістиролу відсутній. Контейнер призначений для збереження температурного режиму до 12 годин (із застосуванням акумуляторів температури).
Термобокс безпечний для здоров’я та навколишнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adriatic |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 550 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 6 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 20.2 см |
| Глибина | 19.4 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Особливості | • ударостійкий матеріал не містить бісфенолу А та інших шкідливих речовин • термобокс, безпечний для здоров'я та довкілля |
| Розмір упаковки | 31х22х21 см |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Місткість | 8 пляшок об'ємом 0,33 л; 6 шт – 0,5 л |
| Збереження температурного режиму | до 12 годин із використанням акумуляторів холоду. |
| Матеріал виробу | ударостійкий пластик, термоізоляція — суцільний шар полістиролу в корпусі без швів |
| Розмір зовнішній (ДхШхВ) | 29,5х19,4х20,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


