Зручна та містка Ізотермічна сумка Time Eco TE-1626 об'ємом 26 літрів у синьому відтінку*, стилізованому під джинс, виготовлена із цупкого якісного матеріалу — поліестеру 600D, що відзначається відмінними експлуатаційними властивостями.
Всередині оснащена водонепроникною підкладкою із алюмінієвого термопласту, завдяки якій забезпечується термоізоляційний ефект. В середньому ізотермічна сумка здатна зберігати температурний режим до 10 годин, за умови застосування акумуляторів температури.
Дизайн виробу практичний та лаконічний — дві довгі ручки дозволяють носити сумку на плечі, за допомогою бічних кнопок-застібок можна оптимізувати розмір сумки відповідно до її наповненості, а в передню кишеню зручно помістити телефон, документи чи інші аксесуари.
Термосумка Time Eco TE-1626 стане незамінною річчю в подорожі, поїздці за місто, під час пікніку чи відпочинку на пляжі, забезпечивши комфортне транспортування та зберігання охолоджених або нагрітих продуктів (закусок, напоїв, дит. харування тощо) протягом тривалого часу.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 26 л |
| Час збереження температури | 10 годин |
| Вага | 450 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Щільність матеріалу | 600 ден |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Переваги | • міцний зносостійкий матеріал • водонепроникна підкладка • дві довгі ручки та кишеня для аксесуарів • бічні кнопки-засувки для оптимізації розміру • легкість у догляді |
| Розмір упаковки | 54х41х4 см |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Матеріал підкладки | водонепроникний алюмінієвий термопласт |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 52х20х40 см |
- Ціна: 735 ₴






