
Баки для сортування сміття Keden COMPACTA Q Plus, комплект 3x35 л, чорний, кришка синя, зелена, жовта
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 5905197562223
Баки для сортування сміття Keden COMPACTA Q Plus — це комплект з трьох контейнерів по 35 л у чорному кольорі, виготовлених з високоякісного переробленого поліпропілену, що придатний для використання за мінусових температур та стійкий до УФ-випромінювання.
Контейнери оснащені пласкими контрастними кришками, що інтегровані з корпусом та фіксуються у вертикальному положенні з можливістю залишатися постійно відкритими. Поверхня баків стійка до спиртів, жирів та масел. Синій, зелений та жовтий кольори кришок слугують своєрідними маркерами, що додає зручності при сортуванні сміття, розділяючи відходи на фракції — для паперу, скла та пластику, наприклад. Завдяки лаконічній прямокутній формі та кольору, вироби вдало впишуться за призначенням у будь-який простір. Гладка поверхня пластику дозволяє легке миття баків COMPACTA Q Plus.
Польський бренд Keden by Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 105 л |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Бак для сміття |
| Кришка | Плоска |
| Комплектація колесами | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолетового випромінювання | Так |
| Стійкість до низької і високої температури | Так |
| Отвір для збору склотари | Так |
| Отвір для збору паперу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | брендове п/е паковання |
| Комплектація | • місткі ємності для сміття — 3 шт. • кришки — 3 шт. |
| Переваги | • контрастні кришки — зручність для сортування відходів • фіксація кришки у вертикальному положенні • перероблений погодостійкий пластик • стійкість поверхні до спиртів, жиру та олив • легке миття |
| Розмір упаковки | 30х39х59 см |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Вага в упаковці | 3,6 кг |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 1 шт - 28,5х38х52 см |
| Колір бака | корпус — чорний; кришка — синя, зелена, жовта |
| Загальний об'єм баків | 105 л = 3х35 л |
- Ціна: 2 490 ₴







