
Ємність для збору дощової води Prosperplast Drop, графіт, 200 л
11 000 ₴
- В наявності
- Код: 5905197568393
Ємність для збору дощової води Prosperplast Drop, графіт, 200 л виготовлена за найсучаснішою технологією з міцного пластику HDPE, стійкого до погодних умов (низьких і високих температур та ультрафіолетового випромінювання). Форма резервуара натхненна краплею води, а стильна рельєфна структура поверхні та практичний колір виробу відповідають тенденціям сучасної садової архітектури та чудово впишуться у будь-який дизайн.
У нижній частині ємності наявні 2 дренажні отвори з латунною різьбою (¾) — верхній призначений для кріплення зливного крана (кран в комплект не входить), а найнижчий використовується для спустошення резервуара на зиму, кріплення садового шланга або з’єднання кількох баків у більшу систему. У задній частині резервуара знизу намічене місце під свердлення потенційного отвору для кріплення водостічної труби від ринви та з'єднання бака з водостоком. У комплект також входить вставка для горщика з рослинами, розміщена у основному верхньому отворі, прямо під кришкою.
Резервуар передбачає не лише ефективне використання зібраних водних ресурсів із турботою про навколишнє середовище, а й може стати відмінним способом уникнути підтоплення та утворення калюж на вашій ділянці під час сильних дощів. Ємність Drop дозволяє використовувати занурювальний насос як частину системи поливу.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Prosperplast |
| Вага | 11 кг |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Об'єм резервуара | 200 л |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Комплектація | • містка ємність • кришка • вставка для горщика з рослинами |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • міцний погодостійкий пластик • стильна дизайнерська рельєфна структура поверхні • 2 дренажні отвори з латунною різзю (3⁄4) для крана/кріплення садового шланга • можливість вставити горщик із рослинами замість кришки |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Висота | 1205 |
| Тип | місткість для води |
| Розміри в упаковці | 58х58х122 см |
| Цвет изделия | графіт |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 57х57х120,5 см |
- Ціна: 11 000 ₴





