
Садова колонка з краном для підключення до системи водопостачання Prosperplast Poller, антрацит
6 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5905197571911
Садова колонка з краном для підключення до системи водопостачання Prosperplast Poller виготовлена за найсучаснішою технологією з міцного пластику HDPE, стійкого до погодних умов (низьких і високих температур та ультрафіолетового випромінювання). Стильний лаконічний дизайн та практичний антрацитовий колір виробу відповідають тенденціям сучасної садової архітектури та чудово впишуться у будь-який дизайн екстер’єру.
Виріб оснащений зливним пластиковим краном сріблястого кольору, внутрішнім шлангом для підключення води, а також зовнішнім швидким з'єднанням для садового шланга (садовий шланг в комплект не входить!). Для повноцінного функціонування залишається лише подати воду до колонки з водопроводу чи резервуара для дощової води за допомогою стандартних садових шлангів зі швидкими з’єднувачами. Основа стовпчика виконана у такий спосіб, що дозволяє стаціонарно примонтувати виріб до землі. Оптимальна висота (90 см) для зручного та комфортного використання змішувача без надмірних нахилів. Кран дає змогу легко регулювати кількість води, що надходить, відповідно до потреб, дозволяючи оптимально використовувати ресурси.
Садова колонка Poller ідеально підходить для облагороджування та наведення порядку в саду чи прибудинковій ділянці. Окрім вдалого візуального ефекту — це практичний виріб, що полегшить ваш щоденний догляд за рослинами та зробить доступ до води в саду чи на подвір'ї легким і безперешкодним!
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Prosperplast |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | картон |
| Комплектація | • садова колонка • зливний пластиковий кран • внутрішній шланг для під'єднання води • швидке з'єднання для садового шланга |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • міцний погодостійкий пластик • стильний лаконічний дизайн • оптимальна висота • можливість монтування до землі |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Тип виробу | садова колонка з краном |
| Цвет изделия | антрацит |
| Матеріал виробу | пластик HDPE |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 24х24х90 см |
| Розмір в пакованні | 25х25х92 см |
| Вага товару | 2,2 кг |
| Розмір основи (ДхШ) | 24х24 см |
| Розмір стовпчика (ДхШ) | 12х12 см |
| Розміри | |
| Вага | 2.1 г |
- Ціна: 6 450 ₴




