
Кран для ємності для дощової води металевий Prosperplast TAP, сріблястий
700 ₴
- В наявності
- Код: 5905197574837
Кран для ємності для дощової води металевий Prosperplast TAP виготовлений із хромованої сталі, характеризується довговічністю, стійкістю до корозії та несприятливих погодних умов, що робить його ідеальним рішенням для зовнішнього використання.
У комплекті наявні всі елементи необхідні для монтажу до ємності для дощової води чи іншого резервуару, а саме: кран (різьба ¾), торцеве з'єднання та з'єднувальна насадка.
Конструкція крана дає змогу легко регулювати кількість води відповідно до потреб, дозволяючи не лише комфортно налити воду у відро чи лійку, а й оптимально використовувати ресурси. Також є можливість підключити садовий шланг для полегшення поливу рослин.
Завдяки своєму лаконічному дизайну та обробці в сріблястому кольорі виріб чудово поєднується з різними архітектурними стилями. Кран TAP сумісний зі всіма резервуарами для дощової води з сімейства Prosperplast.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби для саду і дому, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Метал |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
| Розмір (") | 3/4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кран |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | • кран (різь 3⁄4) • торцеве з'єднання • з'єднувальна насадка |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • погодостійкий довговічний матеріал • лаконічний дизайн • легке встановлення й експлуатація • дає змогу під'єднати садовий шланг для полегшення поливання |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Вага в упаковці | 0,22 кг |
| Матеріал виробу | сталь хромована |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 10,5х2,5х11 см |
| Розмір в пакованні | 14,5х3х11,5 см |
- Ціна: 700 ₴


