-10%

Шнур мережевий ПВС 5 м вилка вилка для генератора посилений 3х2,5 мм²
779 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий шнур "Вилка-Вилка" для підключення електроприладів
Мережевий шнур типу "вилка-вилка" призначений для підключення електричних приладів від генератора або інших джерел живлення.
- Тип підключення: із заземленням
- Надійність: каучукові вилки забезпечують міцне та довговічне з'єднання
- Застосування: ідеально підходить для використання в умовах, де потрібна мобільність та швидке підключення
Цей кабель стане надійним помічником у побутових і професійних завданнях.
| Тип | Вилка-вилка |
| Довжина | 5 м |
| Перетин | 3х2,5 мм² |
| Напруга | 220 В |
| Сила струму | 16 А |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Виробник | ПВС |
| Колір шнура | Чорний |
| Колір вилок | Чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Заземлення | Да |
| Переріз жил | 2.5 кв.мм |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Вхідна вилка | ЕURO |
| Довжина шнура | 5 м |
| Довжина дроту | 5 м |
| Кількість жил | 3 |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Потужність навантаження | 5000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




