-12%

Шнур мережевий ПВС 15 м вилка вилка для генератора посилений 2х2,5 мм²
1 700 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий шнур "Вилка-Вилка" для підключення електроприладів
Мережевий шнур типу "вилка-вилка" призначений для підключення електричних приладів від генератора або інших джерел живлення.
- Тип підключення: без заземлення
- Надійність: каучукові вилки забезпечують міцне та довговічне з'єднання
- Застосування: ідеально підходить для використання в умовах, де потрібна мобільність та швидке підключення
Цей кабель стане надійним помічником у побутових і професійних завданнях.
| Тип | Вилка-вилка |
| Довжина | 15 м |
| Перетин | 2х2,5 мм² |
| Напруга | 220 В |
| Сила струму | 16 А |
| Максимальна потужність | 5 кВт |
| Виробник | ПВС |
| Колір шнура | Чорний |
| Колір вилок | Чорний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Заземлення | Немає |
| Потужність навантаження | 5000 Вт |
| Переріз жил | 2.5 кв.мм |
| Тип подовжувача | Подовжувач |
| Вхідна вилка | ЕURO |
| Довжина шнура | 15 м |
| Довжина дроту | 15 м |
| Кількість жил | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




