Характеристики:
- Бренд: ТМ Prosperplast (Польща)
- Об'єм глечика: 2 л
- Вага: 0,1 кг.
- Розміри горщика (Діаметр*Висота): 15,7*13,8 см
- Колір: сірий
- Матеріал: поліпропілен
- Упаковка: п/е пакет
- Розмір упаковки (Ш*В*Г): 15,7*13,8*15,7 см
- Вага в упаковці: 0,3 кг.
- Гарантія: 14 к. д.
Елемент, який доповнює дизайн інтер'єру та вносить східний характер в будь-який простір.
Орнамент на поверхні горщика відноситься до стилю Далекого Сходу.
Гармонійно поєднується з іншими текстурними елементами декору. Для внутрішнього і зовнішнього використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 157 мм |
| Висота | 138 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Об`єм | 2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Тип товару | Горщик |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 15,7*13,8*15,7 |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Діаметр зовнішнього горщика (мм) | 157 |
| Висота зовнішнього горщика (мм) | 138 |
| Материап | Поліпропілен |
| Колір горщиків, кашпо | Сірий |
| Гарантія (днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴



