
Гриль-барбекю Cadac газовий Entertainer 4 Supreme антрацит
30 150 ₴
- В наявності
- Код: 6001773112208
Характеристики:
- Бренд: Cadac (Нідерланди)
- Кількість пальників: 4
- П'єзопідпал: є
- Додаткова полиця: є
- Кришка: є
- Колеса: є
- Колір: чорний
- Розміри (Д*Ш*В): 138,5*61*110 см.
- Загальна площа для приготування: 42*71 см.
- Загальна продуктивність: 16,8 кВт/год.
- Середній робочий тиск: 28-37 мБар
- Теплоємність: 16.8 кВт
- Витрата газу: 1224 р / год
- 1 решітка для розігріву: 12,5 х 70 см.
- 1 термогриль розміром: 42 х 31 см.
- 2 термогриля розміром: 42 х 19,6 см.
- Вага: 51,0 кг.
Комплектація:
- пальники - 4 шт.
- бічний пальник -1 шт.
- закріплений бічний столик - 1 шт.
- термогриль - 1 шт.
- решітка для гарячого - 1 шт.
- візок з дверцятами з подвійними стінками - 1 шт.
- місце для зберігання газ. балона - 1 шт.
- колеса з гальмом - 2 шт.
- гумові колеса - 2 шт.
- набір для кріплення (гайки, болти, шайби)
Розмір упаковки (Ш*В*Г): 87*63*73 см.
Вага в упаковці: 55 кг.
Гарантія:
- Клапани: 5 років
- Пластикові деталі: гарантії немає
- Емальовані частини: 2 роки (діє тільки у випадку, якщо не пошкоджена емаль / не відколота)
- Чавун: 5 років
- Пофарбовані рами: 1 рік
- Пальники з нержавіючої сталі: 2 роки
Цей стильний газовий барбекю Cadac Entertainer 4 Supreme, з бічним пальником додасть у ваш сад дуже затребуваний європейський стиль, який зробить ваші вечори і вихідні дні на відкритому повітрі ще більш вдалими.
Cadac не боїться розсовувати кордону в дизайні газових барбекю, їх особливість в модульній системі Cadac і терморешотках. Модульна система Cadac розроблена для того, щоб виявити у вас гурмана, оскільки вона підтримує широкий спектр приготування.
Кожен модульний аксесуар для приготування їжі підходить кожному барбекю Entertainer, тому приготування їжі на свіжому повітрі тепер стає цікавішим. Він запропонує на вибір багато стилів приготування.
Cadac розробив решітку для розігріву, яка дає вам відмінний та швидкий розподіл тепла та його утримання. Два колеса зі стопором дозволяють легко керувати барбекю, а також забезпечують стабільність та гальмування.
Поверхні для приготування (входять до комплекту): - 1x Термогриль 31x42см - 2x Термогриль 19,6x42см - 1x решітка для розігріву Ключові характеристики: 4 високоякісні пальники із нержавіючої сталі класу 304.
Надійне електронне п'єзо запалювання для кожного пальника. 1 боковий пальник на лівій бічній стільниці та має підйомну кришку з автоматичним п'єзорозпалом. 4 розсікачі полум'я для ефективного розподілу тепла.
Великий купол-кришка з подвійними стінками для кращої ізоляції гарячої поверхні. Вбудований термометр у кришці для безпечного спостереження. Купол має поліровану алюмінієву ручку.
Чаша для приготування покрита порцеляновою емалью. Міцні сталеві столики з боків. Зручна шафа для зберігання газового балону та аксесуарів. У шафці поміститься 5-літровий газовий балон.
Два великі гумові колеса і два звичайні колеса для зручного транспортування. Газовий гриль-барбекю працює на бутані чи пропані.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cadac |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Газ |
| Форма | Прямокутна |
| Комплектація кришкою | Є |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Кількість пальників | 4 шт. |
| Комплектація коліщатками | 4 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 710 мм |
| Ширина робочої поверхні | 420 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1385 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | пальники - 4 шт., бічний пальник -1 шт., закріплений бічний столик - 1 шт., термогрили - 1 шт., решітка для гарячого - 1 шт., візок з дверцятами з подвійними стінками -1 шт., місце для зберігання газ. балона - 1 шт., колеса з гальмом - 2 шт., гумові колеса - 2 шт., набір для кріплення (гайки, болти, шайби) |
| 1 решітка для розігріву, див. | 12,5 х 70 |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 87*63*73 |
| Вага в упаковці, кг | 55 |
| Гарантія | Пальники з нержавіючої сталі: 2 роки, Пофарбовані рами: 1 рік, Чавун: 5 років, Емальовані частини: 2 роки (діє тільки у випадку, якщо не пошкоджена емаль / не отколотая), Пластикові деталі: гарантії немає, Клапани: 5 років |
| Вага | 51 г |
| Загальна продуктивність, кВт/год | 16,8 |
| 1 термогриль розміром, див. | 42 х 31 |
| 2 термогриля розміром, див. | 42 х 19,6 |
| Середня робочий тиск, мБар | 28-37 |
| Теплоємність, кВт | 16,8 |
| П'єзопідпал | є |
| Витрата газу, м/год | 1224 |
- Ціна: 30 150 ₴







