
Туристичний коврик TE-201 блакитний
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 4820211101282BLUE
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тканина: поліестер-фліс
- Забарвлення: клітинка, блакитний
- Матеріал: поліестер - фліс зі зворотним водонепроникним прогумованим шаром PEVA
- Розмір: 200*200*1 см.
- Вага: 1,0 кг.
- Упаковка: п/е пакет
- Вага в упаковці: 1,1 кг.
- Розміри упаковки (Ш*В*Г): 25*10*40 см.
- Гарантія: 14 днів
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
Туристичний килимок TE-201(блакитний), призначений для використання на пікніку, в походах, на дачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Килимок для пікніка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Блакитний |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,0 |
| Упаковка | п/е пакет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Вага в упаковці, кг | 1,1 |
| Розміри упаковки (ШхВхГ) див. | 25*10*40 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розмір (Д*Ш*В),см | 200*200*1 |
| Гарантія (днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴



