Термосумка Ezetil EZ КС Extreme, 16 л, синя
Вміщує 24 банки по 0,33 л.
Можна покласти пляшку висотою 26.5 см.
Зручний плечовий ремінець.
Матеріал сумки міцний і практичний в експлуатації.
Сумка оснащена знімним дном для більшої стійкості.
Зручний кишеню для зберігання мобільного телефону, фотоапарата, mp3 і інших аксесуарів.
Об'єм: 16 л
Вага: 0,57 кг
Розміри в складеному вигляді (Д/Ш/В): 30*7*26 см
Розміри в розкладеному вигляді (Д/Ш/В): 30*24*26 см
Термоізоляція: піноматеріали і водонепроникна підкладка PEVA
Зовнішній матеріал: міцний матеріал мікс нейлону і поліестера
Упаковка: п/е пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Об`єм | 16 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вага | 570 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 24 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 24 банки по 0,33 л., можна покласти пляшку висотою 26.5 див. |
| Матеріал | міцний матеріал мікс нейлону і поліестера |
| Розміри в складеному вигляді (Д/Ш/В) | 30*7*26 см |
| Термоізоляційний шар | піноматеріали і водонепроникна підкладка PEVA |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴










