Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Тип: термокружка
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: пластик
- Колба: нержавіюча сталь
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 4 год
- Трив. збер. тепла: 2 год
- Колір: чорний
- Гарантія: 5 років
- Висота, см: 17.5
- Глибина (см): 14
- Діаметр (см): 5.7
- Діаметр горловини (см): 7.4
- Вага (кг): 0.42
Зовнішній корпус має облицювання з небиткого пластику, укомплектована ручкою.
Кришка – не герметична, оснащена клапаном для відкривання/закривання отвору для пиття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 420 мл |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Ручка | Є |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Час збереження тепла | 2 годин |
| Час збереження холоду | 4 годин |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Верхній діаметр | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.42 |
| Особливості | Ударостійкий пластик, укомплектована ручкою., Кришка оснащена клапаном для відкривання/закривання отвору для пиття. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм мл | 150 - 490 мл |
| Діаметр підстави | 57 мм |
| Діаметр горловини | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


