
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 28 см |
Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: зелений
- Об'єм: 17 л
- Розмір: 30*20*28 см
- Зовнішній матеріал: поліестер
- Внутрішня підкладка: полівінілхлорид
- Термоізоляція: FLex-A-Guard
- Упаковка: п/е пакет
- Зовнішній матеріал міцний і простий у догляді.
Підкладка 6 разів могутніша в порівнянні з стандартними ізотермічними сумками. Нова система термоізоляції FLex-A-Guard - це безшовні, 100% водонепроникний термоізоляційний шар з гнучкого пластику FDA, який забезпечує надійну ізоляцію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 17 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | є |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | полівінілхлорид |
| Термоізоляційний шар | 100% водонепроникний термоізоляційний шар FLex-A-Guard |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴



