
Захисний чохол для столу круглий арт. 6826
1 020 ₴
- В наявності
- Код: 8015358068260
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Водонепроникний
- Стійкість до УФ-випромінювання
- Для захисту від пилу і атмосферних явищ
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Розмір: ø 90-120 см
- Матеріал: поліетилен
- Щільність: 105 гр/кв. м.
- Форма: круглий
- Товщина: 0,15 мм
- Вага, кг: 0,4
- Тип упаковки: блістер
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,5 кг |
| Упаковка | Блістер |
| Тип товару | Захисні чохли для меблів |
| Переваги | Стійкість до УФ-випромінювання, Водонепроникний |
| Форма | Кругла |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Матеріал чохла | Поліетилен |
| Товщина | 0,15 мм |
| Розміри чохла | 210*75*45 см |
| Призначення | Для захисту від пилу і атмосферних явищ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴

