Характеристики:
- Водонепроникний
- Стійкість до УФ-випромінювання
- Для захисту від пилу і атмосферних явищ
- Бренд: Verdemax® (Італія)
- Розмір (Д*Ш*В): 210*75*45 см
- Матеріал: поліетилен
- Щільність: 105 гр/кв. м.
- Форма: прямокутна
- Товщина: 0,15 мм
- Вага, кг: 0,5
- Тип упаковки: блістер
- Гарантійний термін: 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verdemax |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Упаковка | Блістер |
| Тип товару | Захисні чохли для меблів |
| Переваги | Водонепроникний, Стійкість до УФ-випромінювання |
| Форма | прямокутний |
| Розміри (см) | (Д*Ш*В): 210*75*45 см |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Матеріал чохла | Поліетилен |
| Товщина | 0,15 мм |
| Призначення | Для захисту від пилу і атмосферних явищ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴


