Характеристики:
- Бренд: Ferraboli® (Італія)
- Форма: прямокутний
- Регульована висота решіти: так
- Додаткова полиця: є
- Кришка: є
- Колеса: є
- Колір: чорний;
- Розмір барбекю: 114*40*87 см
- Розмір решітки: 56*35 см
- Вага: 20 кг
- Матеріал: високоміцна сталь
- Покриття: жаростійка емаль
- Решітка: хромування, 2 ручки
- Упаковка: картонна коробка
- Гарантійний термін: 3 міс.
- Товщина металу: 1,5 мм
- Розмір упаковки: 60*40*24 см
- Дві бічні полиці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferraboli |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сірий |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1140 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Вага | 20 г |
| Гарантійний термін (міс.) | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 750 ₴


