Термос Mega MST100SGB, 1 л
Подвійні стінки сталі 18/8 і додатковий шар термоізоляційної піни.
Пробка – закручується, в конструкції отвори для зручності наливання не відкручуючи повністю пробку.
Складна пластикова ручка для транспортування.
Термос не тоне у воді і ідеально підходить для рибалок.
Термос упакований в подарункову коробку.
Висота, см: 32.5
Глибина (см): 27
Діаметр (см): 11.5
Діаметр горловини (см): 4
Вага (кг): 1.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Є |
| Тип термоса | Питний |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Ширина горловини | 40 мм |
| Вага | 1100 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


