Характеристики:
- Бренд: LaPLAYA (Німеччина)
- Тип: вакуумний термос
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: полірована сталь
- Колба: нержавіюча сталь
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 24 год
- Трив. збер. тепла: 8 год
- Колір: червоний
- Кількість чашок: 1 чашка
- Гарантія: 1 рік
- Висота, см: 28.5
- Глибина (см): 22
- Діаметр (см): 7.3
- Діаметр горловини (см): 4.4
- Вага (кг): 0.45
- Подвійні стінки, герметичний.
Пробка загвинчується, оснащена спеціальною кнопкою, що дозволяє легко й акуратно виливати вміст, не відгвинчуючи пробку.
Одним натисканням кнопки отвір герметично закривається
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.7 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Червоний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Виробник | LaPLAYA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Герметичний, подвійні стінки, ударостійкий корпус, Кришка оснащена клапаном для відкривання/закривання отвору для пиття., Широка горловина |
| Матеріал корпусу | Сталь|Неіржавіюча сталь |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Діаметр підстави | 73 мм |
| Діаметр горловини | 44 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



