Дизайн кашпо COZIES L оригінально виконаний під «в'язану шерсть», створює відчуття затишку і м'якості. Це чудове доповнення до комплектів меблів виробництва групи компаній KETER.
Кашпо може використовуватися як на вулиці, так і в приміщенні. В комплект входить внутрішній горщик. Можна скомпонувати в комплекті кілька кашпо різного кольору, завдяки чому стильно оформити зону відпочинку.
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен;
- Колір: золотистий;
- Бренд: Keter® (Ізраїль);
- Розмір: 54*20,4 см
- Об'єм: 22,8 л
- Вага: 1,8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 540 мм |
| Висота | 204 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Об`єм | 22.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кашпо і горщик |
| Дизайн | під плетену шерсть |
| Тип товару | Кашпо |
| Переваги горщика | стійкий до погодних умов, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, легко чистити, складається з двох знімних частин, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, спеціальні затискачі надійно фіксують горщик з грунтом в кашпо |
| Материап | Пластик(поліпропілен) |
| Колір горщиків, кашпо | Фіолетовий |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 824 ₴




