Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів; заморожування продуктів
- Матеріал: харчовий пластик; силікон
- Колір: білий, червоний
- Об'єм: 0,4 л
- Розмір: 15*15*5,7 см
- Упаковка: картонний рукав
Ідеальний контейнер для заморожування, зберігання різних видів соусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 400 л |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



