Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Тип: вакуумний термос
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Колба: нержавіюча сталь
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 24 год
- Трив. збер. тепла: 24 год
- Колір: металік
- Кількість чашок: 1 чашка
- Гарантія: 5 років
- Висота, см: 28.5
- Глибина (см): 24.5
- Діаметр (см): 7.7
- Діаметр горловини (см): 4
- Вага (кг): 0.48
Виготовлений за новітньою запатентованою технологією вакуумної ізоляції «Thermax®». Зовнішній корпус з полірованої сталі.
Подвійні стінки корпусу виготовлені з ударостійкої нержавіючої пружинної сталі 18/8.
Герметична пробка клапанного типу, відкривається одним натисканням. Легко розбирається для чищення. Упакований в коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.75 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 14 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Вага | 480 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Особливості | подвійні стінки, ударостійкий корпус, Кришка оснащена клапаном для відкривання/закривання отвору для пиття., Герметичний, Широка горловина, Вакуумна ізоляція «Thermax®» |
| Матеріал корпусу | Сталь|Неіржавіюча сталь |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Діаметр підстави | 77 мм |
| Діаметр горловини | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴




