Термос Thermos FBB-500B, 0,5 л, металік
Бренд: Thermos® (США)
Тип: вакуумний термос
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Трив. збер. холоду: 24 год
Трив. збер. тепла: 24 год
Колір: металік
Кількість чашок: 1 чашка
Гарантія: 5 років
Висота, см: 24.5
Глибина (см): 21
Діаметр (см): 6.5
Діаметр горловини (см): 4
Вага (кг): 0.34
Виготовлений за новітньою запатентованою технологією вакуумної ізоляції «Thermax®».
Подвійні стінки корпусу виготовлені з ударостійкої нержавіючої пружинної сталі 18/8.
Герметична пробка клапанного типу, відкривається одним натисканням.
Легко розбирається для чищення.
Упакований в п/е.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 0.5 мл |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 340 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 40 мм |
| Діаметр підстави | 65 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь|Неіржавіюча сталь |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Особливості | подвійні стінки, ударостійкий корпус, Кришка оснащена клапаном для відкривання/закривання отвору для пиття., Герметичний, Широка горловина, Вакуумна изолязия «Thermax®» |
| Упаковка | П/е |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



