Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Тип: вакуумний термос
- Застосування: для напоїв
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Колба: нержавіюча сталь
- Температурний режим: тепло/холод
- Трив. збер. холоду: 24 год
- Трив. збер. тепла: 24 год
- Колір: металік; сірий; синій
- Кількість чашок: 1 чашка
- Гарантія: 5 років
- Висота, см: 35
- Глибина (см): 25
- Діаметр (см): 10.5
- Діаметр горловини (см): 4.2
- Вага (кг): 0.82
Виготовлений за новітньою запатентованою технологією вакуумної ізоляції «Thermax®». Подвійні стінки корпусу виготовлені з ударостійкої нержавіючої сталі зі спеціальним покриттям, стійким до зовнішніх пошкоджень.
Прогумовані деталі в термосі надають додаткову міцність всієї конструкції – гумові бампери захищають термос від зносу, а гумова основа надає виробу стійкість.
Герметична пробка викручується, в конструкції отвори для зручності наливання, не відкручуючи повністю пробку. Чашка-кришка з нержавіючої сталі.
Укомплектований прогумованою ручкою для транспортування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1.2 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Кількість чашок | 1 |
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 820 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Подарункова коробка |
| Особливості | подвійні стінки, Герметичний, ударостійкий корпус, Вакуумна изолязия «Thermax®», Прогумовані деталі в термосі надають додаткову міцність всієї конструкції, Герметична пробка выкручивающегося типу, в конструкції отвори для зручності наливання, не відкручуючи повністю пробку., Чашка-кришка з нержавіючої сталі., Укомплектований прогумованою ручкою для транспортування |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Діаметр підстави | 105 мм |
| Діаметр горловини | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴




