Біотуалет від Thetford
Ідеальним способом обладнати туалет при відсутності каналізації є придбання біотуалету преміум класу. Він відрізняється своїм ергономічним дизайном, легкістю, компактністю і розумною ціною.
Характерні описи моделі
Відсутність запахів і повна гігієнічність.
Можливість установки в будь-якому приміщенні.
Легкість експлуатації і компактні розміри.
Передбачена помпа для змиву води, сидіння і кришка.
Наявність спеціального відділення для туалетного паперу.
Є заслінка нижнього бака та ручна помпа пістонного типу, яка є більш надійною, ніж сильфонна.
Наявність ущільнювального клапана запобігає виходу рідини і запахів.
Індикатор наповнення показує рівень відходів.
Об'єм верхнього баку становить -15 л., об'єм нижнього баку — 21 л.
Виробник — компанія «Thetford».
Вигоди нашої пропозиції
Підтримуємо доступну цінову політику, а для оптових продажів — вигідні знижки.
Надається гарантія — 3 роки.
При купівлі видається гарантійний талон з даними і зобов'язаннями компанії.
Оплата здійснюється післяплатою при отриманні на Новій Пошті або готівкою при самовивозі і доставці по Києву.
Придбання біотуалет Porta Potti Excellence — це оптимальний вибір надійної моделі за вигідною вартістю. Оцініть переваги якісного біотуалету, співпрацюючи з прямим офіційним дистриб'ютором даного товару в Україну!
Як купити біотуалет Porta Potti Excellence в інтернет-магазині?
Замовлення на сайті або за телефоном
Дзвінок менеджера протягом 15 хвилин
Внесення передоплати будь-яким зручним способом
Доставка транспортною компанією або самовивіз
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thetford |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Біотуалет |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал корпусу біотуалету | Пластик |
| Об'єм бака для води | 15 л |
| Система змиву | Поршнева |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Бумагодержатель | Так |
| Індикатор заповнення нижнього бака | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Висота сидіння | 443 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додатковий опис | Наявність труби для зливу відходів, Відсутність запахів і повна гігієнічність., Герметичний, Ударостійкий пластик, Наявність кнопки скидання тиску, Зручна ручка для перенесення, Заслінка нижнього бака |
| Об'єм нижнього бака туалету | 21 л |
| Тип туалету | Рідинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 647 ₴








