Комплект садових меблів Keter Jersey set, коричневий
Комплект меблів Jersey set - це відмінний комплект для дачі або будинку з імітацією штучного ротанга. Він не тільки зручний, але і стильний. Виконаний з погодостійкого пластику та може зберігається на вулиці.
Комплект меблів Jersey set містить чотири зручні стільці і столик.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблений з міцного пластику
Каркас - стійкий, виконаний зі сталі
Легка збірка
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Матеріал: пластик, поліпропілен; штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: коричневий;
Бренд: Keter® (Ізраїль);
Комплектація:
стіл - 1 шт
стілець - 4 шт
Розміри:
стіл: 96*96*72 см
стілець: 48*57*87 см
Вага: 18,5 кг
Макс. навантаження:
стілець – 110 кг
стіл – 50 кг
Розмір упаковки: 104*99*28 см
ВАРІАЦІЯ КОЛЬОРУ:
БЕЖЕВИЙ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | 18,5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація набору | стіл - 1 шт., стілець - 4 шт |
| Максимальне навантаження на меблі | стілець – 110 кг, стіл – 50 кг |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Переваги | Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Каркас - стійкий, виконаний зі сталі |
| Розміри меблів | стіл: 96*96*72 см, стілець: 48*57*87 см |
| Розміри упаковки | 104*99*28 см |
| Тип меблів | Комплекти садових меблів |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 460 ₴


