Комплектація:
Портативна база Adventure Pak із клапаном регулювання полум'я
Газовий пальник, який приєднується до бази за допомогою нарізного з'єднання
Газова лампа, яка приєднується до бази за допомогою нарізного з'єднання. Працює від газового картриджа Cadac (Голландія) СА 190 г, який розташовується усередині бази Adventure Pak
Номінальна витрата газу при роботі з газовим пальником: 128 г/годину
Ном. потужність при роботі з газовим пальником: 1,76 Квт
Номінальна витрата газу при роботі з газовою лампою: 48 г/годину
Ном. потужність при роботі з газовою лампою: 0,67 - 0,80 kW
Загальна вага комплекту: 0,92 кг
Висота бази: 15 см
Висота комплекту з газовим пальником в зібраному стані: 24 см
Висота комплекту з газовою лампою в зібраному стані: 26 см
Макс. ширина бази: 12 см
Макс. ширина пальника в робочому стані: 10 см
Макс. ширина лампи: 11 см
Упаковка: картонна коробка
Розмір упаковки: 22,5*12,5*16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cadac |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна потужність | 1760 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Додаткові характеристики | |
| Вітрозахист | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Комплектація | |
| Газовий балон | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Кейс для транспортування | Ні |
| Плита | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92 г |
| Газова пальник | Так |
| Газова лампа | Так |
| Портативна база | Так |
| Витрату газового палива | 128 |
| Витрата рідкого палива | 0.128 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 127 ₴

