
Крісло садове пластикове Keter Iowa DC
4 800 ₴
- В наявності
- Код: 8711245129532
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло садове пластикове Keter Iowa DC Крісло Iowa DC може використовуватися як стілець, так як висота сидіння відповідає висоті звичайного стільця. Пластикове крісло Iowa DC оснащене підлокітниками і м'якою подушкою, що робить відпочинок в кріслі дуже комфортним.
Крісло виконане з погодостійкого пластику, що імітує штучний ротанг, який не вигорає на сонці, не деформується і може зберігатися на вулиці круглий рік.
Чохол на подушці виготовлений з водовідштовхувальної тканини, таким чином крісло Iowa DC ідеально підходить для дачі, саду або заміського будинку, а так само може бути встановлено на балконі.
Переваги
- Ергономічний дизайн
- Зроблено з міцного пластику
- Неметалева рама - не іржавіє і не гниє
- Легка збірка
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не вигорають і не бліднуть
Характеристики:
- Бренд: Allibert® (Нідерланди);
- Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
- Колір: сірий;
- Комплектація: подушка – 1 шт стілець - 1 шт
- Розмір: 62*60*89 см
- Вага: 5 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір упаковки: 80*60*21 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Вага | 5 г |
| Розмір упаковки, см | 80*60*21 |
| Комплектація крісла | Подушка, Крісло |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Відкидний столик на підлокітнику | False |
| Регульовані опори | False |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Ширина стільця | 620 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴




