
| Глибина | 35 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 40 см |
Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Колір: синій
- Об'єм: 35 л
- Розмір: 40*40*35 см
- Система ізоляції: IsoTec
- Матеріал: 70 D нейлон
- Упаковка: п/е пакет
- Матеріал сумки міцний, водонепроникний.
- Герметична підкладка.
- Форма сумки: кругла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 35 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Нейлон |
| Щільність матеріалу | 70 ден |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Термоізоляційний шар | IsoTec |
| Фільтр обсягу термосумки | 30-49 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴


