Характеристики:
- Бренд: Thermos® (США)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Колір: сірий; синій
- Об'єм: 20 л
- Розмір: 30*23*25 см
- Система ізоляції: IsoTec
- Матеріал: 70 D нейлон
- Упаковка: п/е пакет
- Матеріал сумки міцний, водонепроникний.
- Герметична підкладка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 20 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
| Система ізоляції | IsoTec В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴



