Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: прозорий; помаранчевий
- Об'єм: 2 л
- Розмір: 24*18*11,5 см
- Вага: 0,175 кг
Можна мити в посудомийній машині.
Допустима температура: від +3° до +40°C.
Не можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 2000 л |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 115 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




