Потужна термоізоляція з пеноматеріалов.
Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku і Soft Ice.
Характеристики:
- Об'єм: 32 л
- Розмір зовнішній: 47*28,5*42,5 см
- Внутрішній розмір: 39,5*22*36 см
- Вага: 3,27 кг
- Упаковка: картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 32 л |
| Час збереження температури | 72 годин |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 28.5 см |
| Глибина | 42.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час збереження температури (годин) | 3 дн. |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴




