Характеристики:
- Бренд: Pinnacle (Індія)
- Збереження температурного режиму до: 36 год
- Колір: синій
- Об'єм: 34,5 л
- Розмір зовнішній: 51,5х31х33,5 см
- Внутрішній розмір: 44х26х29 см
- Упаковка: п/е плівка
Потужна термоізоляція з пеноматеріалов.
Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku і Soft Ice
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 35 л |
| Час збереження температури | 36 годин |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 51.5 см |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 33.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Час збереження температури (годин) | 36 |
| Особливості | Підстаканники на внутрішній частині кришки, Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos, Потужна термоізоляція з пеноматеріалов, ударостійкий корпус, Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання вмісту контейнера. |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
| Розміри внутрішній | 44х26х29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴




