Характеристики:
- Бренд: Pinnacle (Індія)
- Збереження температурного режиму до: 24 год
- Колір: синій
- Об'єм: 4,5 л
- Внутрішній розмір: 20х14х15 см
- Розмір зовнішній: 25х18х18 см
- Упаковка: п/е плівка
Потужна термоізоляція з пеноматеріалов.
Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku і Soft
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Об`єм | 5 л |
| Час збереження температури | 24 годин |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Час збереження температури (годин) | 24 |
| Особливості | Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos, Потужна термоізоляція з пеноматеріалов, ударостійкий корпус, Кришка фіксується петлями ручки, може перевертатися і використовуватися як міні-столик з двома поглибленнями для банок, склянок, Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання вмісту контейнера. |
| Фільтр обсягу термобоксів | 4-10 л. |
| Тип | Термо-контейнер |
| Внутрішній розмір | 20х14х15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735 ₴


