Характеристики:
- Бренд: Pinnacle (Індія)
- Збереження температурного режиму до: 2 дн.
- Колір: червоний
- Об'єм: 57 л.
- Розмір зовнішній: 65х40х42 см
- Внутрішній розмір: 54х35х36 см
- Упаковка: картонна коробка
Потужна термоізоляція з пеноматеріалов.
Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku і Soft Ice
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Тип | Термобокси |
| Об`єм | 57 л |
| Час збереження температури | 48 годин |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Особливості | Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos, Потужна термоізоляція з пеноматеріалов, Клапан швидкого доступу, ударостійкий корпус, Підстаканники на зовнішній частині кришки, Вбудований злив, Наявність фіксатора закритого положення в кришці попереджає випадання вмісту контейнера. |
| Час збереження температури (годин) | 48 |
| Наявність клапана для швидкого доступу | є |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
| Розміри внутрішній | 54х35х36 див. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴



