Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 120
- Каркас: сталь
- Сидіння: 70% ПВХ +30% терилен
- Регульована спинка: так
- Колір: блакитний
- Ширина стільця: 49 см
- Глибина стільця: 40 см
- Висота сидіння: 41 см
- Висота до спинки: 120 см
- Ширина та глибина сидіння: 48*40 см
- Розміри в складеному вигляді: 110*60*16 см
- Діаметр перетину каркасу: 22/19 мм з напиленням
- Упаковка: п/е пакет
- Гарантія: 6 місяців
- Дуже міцне й зручне крісло.
Сидіння виготовлено з високоякісного матеріалу. Конструкція крісла дозволяє розкладати його так, щоб на ньому було зручно лежати.
Висока спинка. Зручні підлокітники, знизу яких знаходиться регулятор нахилу спинки крісла Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі може застосовуватися як додаткові "гостові" меблі в будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 490 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1120 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е плівка |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Регульована спинка | Так |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22/19 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 48*40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 110*60*16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 509 ₴


