Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: червоний; прозорий
- Розмір: 25,2*7*7 см
- Упаковка: п/е плівка
Пластиковий контейнер виготовлений у формі ковбаси ідеально підходить для зберігання різних ковбасних виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Червоний |
| Довжина | 252 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Контейнери для продуктів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




