
| Глибина | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 21 см |
Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Підтримка t з вик. акум. температури (год): 12
- Кишені для аксесуарів: є
- Колір: сірий
- Вага: 0,8 кг.
- Живлення: акумулятор температури
- Розміри: 28*21*40 см
- Матеріал: жакардовий поліестер
- Підкладка: PEVA
- Упаковка: п/е пакет
- Розмір упаковки (Ш*В*Г): 300*60*450 мм.
- Вага в упаковці: 1 кг.
- Гарантія: 6 місяців
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Країна-виробник товару: Китай
Сумка-холодильник використовується для збереження температурного режиму продуктів та напоїв (із застосуванням акумуляторів температури Ice Akku і Soft Ice).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 21 л |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Вага | 800 г |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | Ремінець для транспортування на плечі |
| Матеріал | Жакардовий поліестер |
| Вага в упаковці (кг) | 1 |
| Час збереження температури (годин) | 12 |
| Підкладка | PEVA |
| Харчування | Акумулятор температури |
| Розміри (см) | 28*21*40 |
| Кишені для аксесуарів | є |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г) (мм) | 300*60*450 |
| Фільтр обсягу термосумки | 20-29 л. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴





