
Горщик з кашпо для рослин 2в1 PROSPERPLAST URBI SQUARE BETON 3/7.2 л
420 ₴
- В наявності
- Код: 5905197266770
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Бренд: ТМ Prosperplast (Польща)
- Об'єм внутрішнього горщика: 3 л.
- Об'єм зовнішнього горщика: 7,2 л.
- Вага: 0,5 кг.
- Розміри горщика: 17*17*32,5 см
- Колір: сірий
- Матеріал: поліпропілен
- Тип поверхні: стилізація під бетон
- Внутрішній пластиковий горщик в комплекті
- Упаковка: п/е пакет
- Розмір упаковки (Ш*В*Г): 17*32,5*17 см
- Вага в упаковці: 0,7 кг.
- Гарантія: 14 к. д.
Горщик для рослин, в комплекті внутрішній чорний пластиковий горщик.
Сучасний дизайн, який імітує бетон, розроблений для створення дизайну в стилі хайтек і лофт.
Призначений як для зовнішнього, так внутрішнього використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Балконна, Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Бетон |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 325 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Об`єм | 7.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | п/е пакет |
| Комплектація | Внутрішній пластиковий горщик |
| Обсяг зовнішнього горщика(л) | 7,2 |
| Тип товару | Горщик |
| Розмір упаковки (Ш*В*Г), див. | 17*32,5*17 |
| Переваги горщика | легко чистити, для вулиці і приміщень, дренажні отвори, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, стійкий до погодних умов, Внутрішній пластиковий горщик в комплекті, стилізація під бетон |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Обсяг внутрішнього горщика(л) | 3 |
| Діаметр зовнішнього горщика (мм) | 170 |
| Висота зовнішнього горщика (мм) | 325 |
| Материап | Поліпропілен |
| Колір горщиків, кашпо | Сірий |
| Гарантія (днів) | 14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


