Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Тип: крісло
- Макс. навантаження (кг): 120
- Каркас: алюміній
- Сидіння: поліестер
- Колір: сірий; синій
- Чохол: немає
- Розмір: 53.5*45*46/88.5 см
- Вага: 4,150 кг
- Діаметр перетину каркасу: 22 мм/30*16 мм
- Дуже міцне і зручне крісло.
Якісний матеріал сидіння і надійна металева рама гарантують необхідну міцність виробу.
Дуже швидко складається/розкладається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 450 мм |
| Глибина стільця | 460 мм |
| Висота сидіння стільця | 535 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 885 мм |
| Вага | 4.15 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Переваги крісла | фіксатор для забезпечення стійкості вироби в розкладеному стані, На спинці — тканьова ручка для зручності транспортування в складеному стані |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22 мм/30*16 мм |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 53*42.5 см |
| Розміри у складеному вигляді | 53*48*16 см |
| Упаковка | п/е плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 392 ₴





