Характеристики:
- Бренд: Snips (Італія)
- Призначення: зберігання продуктів
- Матеріал: харчовий пластик
- Колір: червоний; прозорий
- Об'єм: 1 л
- Розмір: 11,5x11,5x12,5 см
- Упаковка: лейба-стікер
- Використання в морозильній камері: Ні
- Використання в мікрохвильовій печі: Ні
В італійській компанії Snips впевнені, що навіть невелике поліпшення рутинних дій може стати перевагою, здатним з часом підвищити якість життя. Ось чому "маленькі ідеї" пропоновані компанією стають такими популярними виробами.
Контейнери для зберігання продуктів допоможуть вам підтримувати порядок на кухні, або ж стануть незамінним атрибутом для перевезення їжі на пікніки. Напівпрозорі елементи корпусу дозволять швидко визначити вміст контейнера, а герметичні кришки, забезпечать надійну фіксацію і зведуть нанівець можливість протікання рідкого вмісту.
Контейнер для зберігання солі Snips Salt ємністю 1 літр виготовлений з прозорого харчового пластику і ідеально підійде для зберігання солі та інших сипучих продуктів. Догляд: можна мити в посудомийній машині.
Допустима температура: від +3° до +40°C.
Важливо! Не можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Об`єм | 1000 л |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 125 мм |
| Виробник | Snips |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип контейнерів | Ємності для зберігання |
- Ціна: 135 ₴





