Характеристики:
- Бренд: Time Eco® (Україна)
- Каркас: сталь
- Матеріал: пластик HDPE
- Колір: білий
- Тип: стіл
- Товщина стільниці: 4,5 см
- Діаметр перетину каркасу: 28*10 мм
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Колір каркаса: сірий
- Вага: 18 кг
- Упаковка: 1 шт в коробці
- Розмір упаковки: 123*77*10 см
- Гарантія: 6 місяців
Розміри столу в розкладеному вигляді:
- Довжина столу: 242 см
- Ширина столу: 76 см
- Висота столу: 74 см
Розміри столу в складеному вигляді:
- Ширина в складеному вигляді: 123 см
- Глибина в складеному вигляді: 77 см
- Висота в складеному вигляді: 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2420 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 18 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Глибина у складеному вигляді | 770 мм |
| Висота в складеному вигляді | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 28*10 |
| Тип | Стіл |
| Товщина стільниці, см | 4,5 |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Тип меблів | Портативні столи |
| Розмір, див. | 242*76*74 |
| Розміри у складеному вигляді | 141*76*9 см |
| Ширина в складеному вигляді | 1230 |
| Колір каркасу | Сірий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴



