
Шезлонг пластиковий Keter Daytona коричнево-бежевий
10 800 ₴
- В наявності
- Код: 8711245127972
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комфортний і елегантний садовий шезлонг Daytona - має регульовану спинку на 4 положення. Зручні, м'які подушки підвищують рівень комфорту даної моделі. Daytona вирізняється високою стійкістю до пошкоджень і впливу погодних умов, УФ-променів.
Оригінальна фактура поверхні, яка нагадує ротанг, є визначальною рисою даної моделі. Шезлонг виконаний в класичних кольорах, простий у догляді.
Плетіння під штучний ротанг, з якого виконаний шезлонг Daytona повністю повторює плетіння комплектів пластикових меблів виробництва групи компаній KETER, представлених в нашому інтернет-магазині.
Переваги:
- Ергономічний дизайн
- Можливість зміни положення спинки
- Виготовлений з міцного пластику
- Неметаліева рама - не піддається гниттю і не іржавіє
- Не потребує складання
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не вигорає і не тьмяніє
Характеристики:
- Матеріал: пластик, поліпропілен; штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
- Колір: бежевий;
- Бренд: Allibert® (Нідерланди);
- Розмір: 195*65*22 см
- Вага: 10,8 кг
- Макс. навантаження: 110 кг
- Розмір упаковки: 70*70*40 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Комплектація підлокітниками | Ні. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 65 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Подушка-підголівник | Да |
| Габаритні розміри шезлонга | |
| Висота сидіння | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Переваги | Регульована спинка, Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Пластик |
| Складна конструкція | Так |
| Кількість подушок | 3 |
| Величина колісників | Ні |
| Матрас | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 800 ₴


